KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15028124

nr 1502 8124

Träsnitt

Segergren. Signerad, numrerad 138/160, glasmästeriarbetare. Bildmått: 19x14 cm, yttermått inklusive ram: 32x23

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 november 2022
kl 20:54:43

9/11 22:28:27 1      Vinnande bud